Pavla Kirschner

Press

Narozeniny AlmiDecor Premium Store v Palladiu

oslava_n.jpg U příležitosti 3. narozenin salonu AlmiDecor v Palladiu jsme slavnostně představili náš první AlmiDecor Premium Store. Jde o výjimečný obchod, naši vlajkovou loď, odlišující se od jiných obchodů způsobem aranžmá i velmi bohatou nabídkou. Byla zde neobyčejně příjemná atmosféra, plno zajímavých vjemů a lidí a pochoutek.

Naši hosté se mohli poradit s architekty z Atelieru DaVinci a Artcore, dekoratéry z AlmiDecor i se stylistkou paní Pavlou Kirschner z Kreativ Interieru, pokochat se modely společenských rób paní Soni Hlaváčkové a mladé návrhářky Mirky Talaváškové. Velkému zájmu se těšily i šperky Michala Negrina a líčení exkluzivní kosmetikou Giorgio Armani, která je dostupná pouze ve dvou provozovnách parfumerií Douglas. K dispozici milovníkům designu byla i DesignŠkola se svou prezentací a kulturní zážitek zajistila divadelní performance na téma Loving Home a výstava fotografií talentované slovenské fotografky Juliány Dombrovské. Fotografie jsou prodejné a l ze je zakoupit v AlmiDecor. Oslava se k naší radosti setkala s velkým ohlasem, někteří hosté zde strávili i několik hodin.

Představili jsme náš partnerský program Loving Home Club, prestižní projekt, který nabízí milovníkům krásného designu různé výhody a odměňuje je dárkovými poukazy v hodnotě 10% z každého zrealizovaného nákupu.


Velice všem děkujeme za milou návštěvu, je pro nás ctí, že přišlo tolik milých a vážených hostů a všichni jsou samozřejmě vždy srdečně vítání v AlmiDecor Premium Store!


Fotografie z eventu jsou ke stažení zde:

HI-RES:
http://www.synthy.me/~meg/photo/photo_thumb.php?dir=41442050616c6c616469756d
na web:
http://www.synthy.me/~meg/photo/photo_thumb.php?dir=416c6d694465636f7220564950206576656e74

Markéta Kadlecová
ALMIDECOR Stores Manager